Treninzi

U sklopu mobilnosti za radnike s mladima koji rade ili volontiraju u organizacijama treninzi služe za njihov profesionalni razvoj, umrežavanje i razvoj kompetencija. Prijaviti se mogu osobe starije od 18 godina bez gornje dobne granice. Troškove putovanja, smještaja, prehrane i organizacije snosi Program Erasmus+.

Niže možete vidjeti treninge na kojima smo sudjelovali i koje smo organizirali.

Naša članica udruge i radnica s mladima, Elizabeta Petersdorfer, sudjelovala je na TIC TAC treningu i aktivnosti izgradnje partnerstva u organizaciji OeAD u Beču. Saznajte više o samom treningu.

Saznajte više o provedenom Erasmus+ projektu razmjene “Europe meets the overseas – PBA Aruba”

Saznajte više o provedenom Erasmus+ projektu “Bringing Europe closer together – PBA Bremen”

Saznajte više o provedenom online Erasmus+ projektu “Digital Nomads and their potential for Youth work in Rural Europe”

Saznajte više o provedenom Erasmus+ trening projektu “Quality in ESC International Volunteering”