TIC TAC – trening Beč

Saznajte više o provedenom TIC TAC treningu u Beču.

“Osim što smo stekli divna, nova partnerstva, započeli smo i prijavu još jednog Erasmus+ projekta u koji planiramo uključiti cijelu zajednicu. Više o tome neki drugi put 🙂 Veliko hvala našoj nacionalnoj Agenciji za mobilnost i programe EU što nam je omogućila sudjelovanje u ovom vrijednom treningu!” 

  • Elizabeta Petersdorfer

Naša članica udruge i radnica s mladima, Elizabeta Petersdorfer, sudjelovala je na TIC TAC treningu i aktivnosti izgradnje partnerstva u organizaciji OeAD u Beču. Ovim smo sudjelovanjem dobili jedinstvenu priliku steći neprocjenjivo znanje i razumijevanje procesa prijave i kvalitete Erasmus+ projekata te dobili priliku upoznati članove i predstavnike drugih nevladinih organizacija u Europi, sprijateljiti se i surađivati. Iskustveno su, simulacijom pisanja projektne prijave s novim partnerima, učili što znači osigurati kvalitetu u Erasmus+ projektu, ,a okušali su se i u ulogama evaluatora!