STOP MOTION, NOT RIGHTS! – Razmjena mladih

Saznajte više o Erasmus+ projektu razmjene mladih “Stop motion, not rights!” kojega smo proveli 2023. godine.

19.-28.10.2023.

Omanovac-Hrvatska

“I admire your energy, the effort you put, your thoughtfulness… The program was meaningful and very relevant and you gave us so much. Thank you for all the details and your creativity… I am still processing all the things I learnt about and I am forever thankful for this experience.” – Participant

U 2023. godini proveli smo i vodili Erasmus+ projekt razmjene mladih “Stop motion, not rights!” u Omanovcu, Kraguj, Pakrac – Hrvatska. Ovaj projekt raspravljao je o ljudskim pravima općenito i pravu na sudjelovanje u kulturnom životu posebno; kako mladi mogu podići svijest o važnosti kulturnog života zajednice i kako mogu izraziti svoje mišljenje o ovom pravu putem digitalnog pripovijedanja. Glavni cilj razmjene mladih je osnažiti mlade da podijele svoja stajališta i svoju poruku o pravu sudjelovati u kulturnom životu u obliku videa u pokretu pomoću umjetne inteligencije.